Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking

  • 85 m²
  • 4 soverom
  • 2 baderom

Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking ligger i Hayes. Den har 4 rom på 85 m² og kan ta imot 6 gjester. Det inkluderer et komplett kjøkken og 2 baderom.

Boligen ligger 5 km fra London Heathrow lufthavn flyplassen og 3 km fra Stockley Park Golf Club. Osterley Park ligger 6 km fra den boligen. Sarasas kan overraske gjestene med srilankas retter og ligger innenfor 300 meter fra eiendommen. Villaen ligger et par minutter med bil fra Gurdwara Sri Guru Singh Sabha Southall. Villaen ligger ca 400 meter fra Central Avenue bussholdeplassen og innen 20-minutters gange fra Hayes and Harlington jernbanestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking
The Royal Boutique Westminster Lodge By London Sleep 9
pris kun for mobil

The Royal Boutique Westminster Lodge By London Sleep 9

6.0
Trivelig 24 anmeldelser
534 m fra overnattingsstedet
USD 372 USD 335
per natt
Daring Heights, A Cosy Detached Close To Heathrow With Secure Gated Parking
pris kun for mobil

Daring Heights, A Cosy Detached Close To Heathrow With Secure Gated Parking

8.5
Fabelaktig 6 anmeldelser
1.7 km fra overnattingsstedet
USD 218 USD 196
per natt
Hayes 4 Sleep / Near Tube / Heathrow
pris kun for mobil

Hayes 4 Sleep / Near Tube / Heathrow

8.4
Veldig bra 7 anmeldelser
2.2 km fra overnattingsstedet
USD 147 USD 132
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    London Heathrow lufthavn Flyplass
    10 km

    Togstasjoner

    Hayes and Harlington Train Station
    2,1 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis Wi-Fi på fellesområdene

    Parkeringsmuligheter

    • Gratis parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    På rommene

    • Sitteområde
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Hvor mye koster det å bo på Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking?
      Prisen for en natts opphold i Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking er £251.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking?
      Gjester på Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking må sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 10:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking?
      Restauranter i nærheten av Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking inkluderer Grapes Tandoori Indian Restaurant og Krishna.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    London Heathrow lufthavn Flyplass
    10 km

    Togstasjoner

    Hayes and Harlington Train Station
    2,1 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Modern Spacious 4 Bed Hayes Home With Free Parking

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk